Marta Kosiń

Nasz zespół

Marta Kosiń

Marta Kosiń

Nazywam się Marta Kosiń. Zdobyłam Certyfikaty i Dyplomy z najlepszych szkół w Polsce. Wykonuję zabiegi medycyny estetycznej: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegi wykonywane toksyną botulinową (botox), powiększanie ust, lipoliza iniekcyjna, makijaż permanentny, microblading 3D. Pracuję na kosmetykach najwyższej jakości oraz dysponuję nowoczesnym sprzętem niemieckiej firmy Feel Good.

Ta praca to przede wszystkim Moja Największa Pasja. Zależy mi na tym, aby wykonać zabiegi w jak najlepszej atmosferze a największą satysfakcją jest zadowolenie Klientki ze swojej nowego wizerunku. Jestem osobistym przewodnikiem po świecie mody, zdrowia i urody. Działam z nieustającą pasją, uwielbiam nowe wyzwania, w swoją pracę wkładam całe serce. Nawiązuje serdeczny kontakt z ludźmi. Do każdego podchodzę indywidualnie. W życiu kładę nacisk na optymizm, przedsiębiorczość i wytrwałość. Stawiam sobie bardzo wysokie wymagania, w pracy uznaje tylko pełen profesjonalizm, doskonałą jakość i rzetelność. Nieustannie się doszkalam i zdobywam nowe umiejętności.

Uwielbiam Coco Chanel, jej styl i kobiecość , Jej Kreowanie rzeczywistości według własnych zasad., Własnych norm i tego co kochała …

 

 

Justyna Mańka

Justyna Mańka

Studentka kosmetologii w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach i absolwentka rocznej szkoły wizażu w Biar Beauty Group u Agnieszki Brody.

Ukończyła wiele kursów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej , stylizacji oprawy oka, a także modelowania sylwetki.

Z wyróżnieniem ukończyła kurs PMU w De Lux.

W naszym gabinecie wykonuje makijaż permanentny, zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz jest szkoleniowcem części merytorycznej.

Praca jest jej pasją co przekłada się na niebywałą precyzję i otwartość na potrzeby klientów.

 

 

 

 

Klaudia Koza

Klaudia Koza

W De Lux specjalizuje się modelowaniem ust oraz rysów twarzy. Od wielu lat nieustannie poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach oraz webinarach. Charakteryzuje ją niezwykła dokładność, precyzja i indywidualne podejście do każdego klienta. Prowadzi szkolenia z zakresu modelowania ust, wolumetrii twarzy oraz wypełniaczy.

 

 

 

 

 

 

 

Mateusz Zapart

Mateusz Zapart

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach (studia podyplomowe dla lekarzy na kierunku Medycyna Estetyczna).

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging.

Medycyną estetyczną interesuje się od kilku lat, aż w końcu stała się ona jego pasją, której w pełni się poświęcił. Doświadczenie zawodowe nabywał w renomowanej Tesoro Clinic we Wrocławiu.

Wykonuje pełen przekrój zabiegów iniekcyjnych (m.in. wypełniacze, toksyna botulinowa, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe), oraz zabiegów przy pomocy urządzeń high tech (laseroterapia, HIFU, RF mikroigłowa, depilacja laserowa).

W swojej pracy dąży do uzyskania jak najlepszych efektów, tak by podkreślić i uwydatnić naturalne piękno, a radość na twarzy pacjenta sprawia mu olbrzymią satysfakcję.

Jest otwarty i zawsze uśmiechnięty, wprowadzając pozytywną atmosferę w gabinecie.

Prywatnie miłośnik sportu i dalekich podróży.

Pracuje wyłącznie na preparatach najwyższej jakości.