Marta Kosiń

O mnie

Witaj w moim świecie makijażu permanentnego i zabiegów
medycyny estetycznej

Nazywam się Marta Kosiń. Zdobyłam Certyfikaty i Dyplomy z najlepszych szkół w Polsce. Wykonuję zabiegi medycyny estetycznej: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegi wykonywane toksyną botulinową (botox), powiększanie ust, lipoliza iniekcyjna, makijaż permanentny, microblading 3D. Pracuję na kosmetykach najwyższej jakości oraz dysponuję nowoczesnym sprzętem niemieckiej firmy Feel Good.

Ta praca to przede wszystkim Moja Największa Pasja. Zależy mi na tym, aby wykonać zabiegi w jak najlepszej atmosferze a największą satysfakcją jest zadowolenie Klientki ze swojej nowego wizerunku. Jestem osobistym przewodnikiem po świecie mody, zdrowia i urody. Działam z nieustającą pasją, uwielbiam nowe wyzwania, w swoją pracę wkładam całe serce. Nawiązuje serdeczny kontakt z ludźmi. Do każdego podchodzę indywidualnie. W życiu kładę nacisk na optymizm, przedsiębiorczość i wytrwałość. Stawiam sobie bardzo wysokie wymagania, w pracy uznaje tylko pełen profesjonalizm, doskonałą jakość i rzetelność. Nieustannie się doszkalam i zdobywam nowe umiejętności.

Uwielbiam Coco Chanel, jej styl i kobiecość , Jej Kreowanie rzeczywistości według własnych zasad., Własnych norm i tego co kochała …

Ulubione cytaty:

„Jestem bardzo przyziemną osobą, ale moją pracą jest uczynić tą ziemię bardziej sympatyczną”

„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł , ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć”

„Utrzymuj wysokimi swoje obcasy, swoją głowę i swoje wartości”

Coco Chanel