Kosmetologia

Laserowy peeling węglowy

Pożegnaj trądzik, wągry, rozszerzone pory dzięki laserowemu peelingowi węglowemu.

Zależy Ci na redukcji zaczerwienienia, który towarzyszy trądzikowi, a także na zmniejszeniu łojotoku i kuracji wspomagającej leczenie tego problemu? Być może chcesz pozbyć się zaskórników, pryszczy, krostek, zwęzić rozszerzone pory, poprawić elastyczność skóry, wygładzić drobne zmarszczki? 

Peeling węglowy to idealny zabieg dla Ciebie!

Dzięki niemu także ujednolicisz i rozjaśnisz koloryt skóry, oczyścisz jej powierzchnię, zredukujesz przebarwienia i poddasz skórę regeneracji, a efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu!

Na czym polega laserowy peeling węglowy?

Podczas laserowego peelingu węglowego drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności cery, zagłębienia oraz pory i absorbują energię światła laserowego. Skóra jest oczyszczona, można zauważyć zwężenie jej porów, ujednolicenie kolorytu, stymulację produkcji kolagenu, zmniejszenie stanów zapalnych, stymulację komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. 

Zabieg składa się z dwóch faz. Pierwsza polega na dokładnym oczyszczeniu i demakijażu skóry. Na skórę aplikowana jest emulsja węglowa, którą kosmetolog pozostawia na skórze od 10 do 15 minut. W tym czasie preparaty wnikają w głębsze warstwy cery. W drugiej fazie kosmetolog wykonuje procedurę laserową na całej powierzchni obszaru zabiegowego.

Sądzisz, że laserowy peeling węglowy jest dla Ciebie?

    Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w sprawie konsultacji.


    Skontaktuj się z nami: 500 215 520

    Interesują Cię konkretne ceny? Sprawdź CENNIK.