Medycyna estetyczna

Powiększanie ust

Powiększanie ust
z Restylane Lipp

Wypełnij swoje usta nadając im objętości i podkreśl ich kontur już dziś.

Usta od zawsze uważane były za jeden z najbardziej pociągających elementów wyglądu zewnętrznego. Wyraźne, jędrne, kształtne usta przyciągają spojrzenia i budzą zazdrość. Świadczą o zmysłowości i pobudzają wyobraźnię. Warto zadbać, aby nasze usta odznaczały się i zawsze wyglądały pięknie. Usta stanowią ostateczne dopełnienie perfekcyjnego wyglądu.

Pracujemy z preparatami Restylane firmy Q-Med. Zabieg preparatem Restylane polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w czerwień wargową albo w kontur ust. Zabieg powiększania ust wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, zabieg trwa około 1h. Po zabiegu powiększania ust preparatem Restylane mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji: obrzęk, zaczerwienienie, Objawy te powinny minąć do 48 godzin. Efekt uzyskany w trakcie zabiegu utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Zalecane jest picie dużej ilości wody po zabiegu.

„RESTYLANE Lipp jest produktem dedykowanym do wypełnienia ust, dzięki czemu nabiorą one wyglądu jakiego pragniesz. Bez względu na to, czy zależy Ci na pełnych, wydatnych ustach, czy po prostu chcesz dodać im odrobinę objętości i jędrności. RESTYLANE Lipp jest doskonałym produktem, stworzonym, by spełnić Twoje oczekiwania.”

Dlaczego Restylene?
Produkowana w Szwecji linia Restylane i Restylane Skinboosters to najwyższej jakości produkty przeznaczone do wypełniania zmarszczek i rewitalizacji skóry. Wszystkie produkty Restylane zawierają stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego.

Restylane jest liderem na rynku, co potwierdza ponad 20 milionów zabiegów wykonanych na całym świecie. Skuteczność i bezpieczeństwo produktów Restylane zostało potwierdzone w wielu światowych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine (Medycyna Oparta na Faktach).

Preparat Restylene LIpp
Restylane Lipp jest zaawansowanym technologicznie wypełniaczem, stworzonym do korekcji ust. Dzięki swoim innowacyjnym właściwościom nadaje się idealnie do tworzenia ust o wymarzonym kształcie. Restylane Lipp dodaje ustom objętości, podkreśla ich linię. Restylane Lipp, tak jak wszystkie produkty z rodziny Restylane, składa się z kwasu hialuronowego – polisacharydu, który występuje we wszystkich organizmach żywych. Restylane jest unikalną formułą stabilizowanego kwasu hialuronowego. Stabilizacja polega na minimalnej modyfikacji cząsteczki kwasu hialuronowego. Stosowanie opatentowanej technologii stabilizacji zapewnia długotrwały efekt estetyczny oraz najwyższy profil bezpieczeństwa.

Powiększanie ust
z Teosyal Kiss

Teosyal Kiss najlepsza szwajcarska receptura kwasu usieciowanego wyprodukowana w sercu Genewy.

Zaprojektowany z myślą o ustach. Znajduje zastosowanie przy: zmianie kształtu, zwiększeniu objętości, korekcji zmarszczek wokół ust, wzmocnieniu kącików, nawilżeniu. Usta, ze względu na ich gęstą sieć naczyń krwionośnych wymagają specjalnie opracowanego produktu. Laboratorium TEOXANE zaprojektowało bezpieczny produkt, który umożliwia niezwykle precyzyjną korektę ust. Utrzymuje się w tkance bardzo długo a efektem są naturalnie wypełnione usta. Preparat utrzymuje się 9-12 miesięcy.

Specjalna opatentowana formuła kwasu hialuronowego marki TEOSYAL® o niskim poziomie protein i endotoksyn bakteryjnych do minimum zmniejszyła występowanie u pacjentów reakcji alergicznej, co zadecydowało o sukcesie rynkowym tego produktu. Dzięki procesowi produkcyjnemu, w którym wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia technologiczne, jednofazowy kwas hialuronowy zawarty w żelach TEOSYAL® jest oferowany w jednym z najwyższych stężeń dostępnych na rynku. Gwarantuje to wyjątkową tolerancję preparatu przez organizm i doskonałą integrację z tkankami skórnymi. A także długi okres utrzymywania się pozytywnych efektów kuracji.