Medycyna estetyczna

Wypełniacze

Zabiegi medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego.

Skorzystaj z bogatej oferty zabiegów w gabinecie De LUX

Zaledwie ćwierć wieku temu kobiety, które chciały poprawić swój wygląd mogły zwrócić się po pomoc albo do kosmetyczek lub do chirurgów plastycznych. Wówczas brakowało opcji pośredniej, czyli metod odmładzania bardziej aktywnych i głębiej działających niż zabiegi kosmetyczne, a mniej inwazyjnych niż operacje plastyczne.
Dermatologia estetyczna wypełnia lukę pomiędzy chirurgią plastyczną i kosmetyką. Oferuje nam cały szereg nieinwazyjnych zabiegów poprawiających wygląd skóry i powstrzymujących proces starzenia.

Lekarze i kosmetolodzy uwielbiają kwas hialuronowy, ponieważ jest on idealnym materiałem dla artysty pozwala na modelowanie rysów i korygowanie defektów urody. Ponadto jest naturalnym składnikiem naszego ciała, nie uczula i jest bardzo bezpieczny w zastosowaniu. Powikłania są bardzo rzadkie a ryzyko uczulenia zdecydowanie niewielkie.
Hipoteza, że kwas hialuronowy REWITALIZUJE skórę, została już naukowo potwierdzona widać , to w przypadku, kiedy kwas zostaje wprowadzony w drobne zmarszczki i po upływie długiego czasu, kiedy mamy pewność, że preparat zdążył się już całkowicie wchłonąć drobne zmarszczki już się nie pojawiają.

Jak odmłodzić swoją twarz o kilka lat w 30min w De LUX?

Jedną ze zmian, która najbardziej postarza ludzkie twarze, są bruzdy nosowo-wargowe.

Bruzdy nosowo-wargowe to termin, który odnosi się do pionowych fałdów skóry, które są zlokalizowane z każdej strony kącików ust i biegną aż do linii nosa. Z reguły lekkie wgłębienie i widoczna linia pionowa powstają około 25 roku życia i wraz z upływem lat znacznie się pogłębiają. Czy można powstrzymać ten proces? Jak powstają bruzdy nosowo-wargowe?

Wraz z wiekiem, pod wpływem procesów starzenia oraz działania sił grawitacji, owal twarzy opada i podkreśla widoczność bruzdy nosowo-wargowej. Niekiedy bruzda ta sprawia, że wyglądamy starzej niż wskazuje nasz rzeczywisty wiek biologiczny. Niestety, może być tak, że zmiany te dodadzą nam około 10 lat. Czy można zredukować nieestetyczne bruzdy na twarzy?

Już od niepamiętnych czasów kobiety robiły wszystko, aby wyglądać młodziej i starały się w przeróżny sposób odzyskać młodość. Obecnie istnieją różne metody, które umożliwią ci zmniejszenie fałdy nosowo-wargowej. Niektóre z nich to sposoby bardzo inwazyjne i są one raczej zarezerwowane dla osób znacznie starszych.

Znacznie łatwiejszy sposób to ostrzykiwanie skóry kwasem hialuronowym. Wstrzyknięty w skórę kwas hialuronowy pozostaje tam przez okres ok. jednego roku. Do tego czasu możemy zapomnieć o bruzdach i zmarszczkach na twarzy. Zabieg nie powoduje reakcji alergicznych, ponieważ kwas hialuronowy nie jest skórze obcy.

Zabieg wykonuje się po wcześniejszym znieczuleniu miejscowym, jest praktycznie bezbolesny i już po 30 minutach możemy cieszyć się naszym nowym wizerunkiem.